masz pytania? zadzwoń: +48 509 957 208 biuro@fototapety-online.plFototapety na wymiar do wszystkich pomieszczeń

Wielkoformatowe fotografie, abstrakcyjne grafiki i barwne ilustracje to ogromna propozycja i możliwości do stworzenia własnej fototapety na wymiar. Prezentujemy kolekcję składającą się z najróżniejszych propozycji graficznych, dzięki którym przygotowanie własnej fototapety to tylko kwestia czasu, a czas spędzony na jej tworzeniu umili każde popołudnie. Wszystko odbywa się według Twojego pomysłu. Wystarczy zmierzyć ścianę, na której ma zostać umieszczona fototapeta, wybrać zdjęcie z olbrzymiej ilości dostępnych plików na naszej stronie, wykadrować odpowiednie ujęcie i dobrać materiał produktu.

Ogromny wybór kwiatów w różnych stylach i kompozycjach, piękne przestrzenie zieleni, krajobrazów i leśnych tuneli. Przygotowana galeria grafik abstrakcyjnych i obrazów 3D nada każdemu wnętrzu niepowtarzalnego stylu. Wybór grafik abstrakcyjnych zwłaszcza w odcieniach szarości i kolorach bieli utrzyma nowoczesną tonację pomieszczenia, wydłuży optycznie pokój.

Projekty na wymiar

Jeśli nie masz pomysłu co wybrać, aby ozdobić pomieszczenie w Twoim domu lub firmie prześlij nam zdjęcie, napisz co lubisz, czym się zajmujesz, lub czym się zajmuje twoja firma. Nasi graficy dobiorą odpowiednie pliki i prześlą Tobie wizualizację wykorzystując grafiki z naszej kolekcji. Jeśli projekt będzie tobie odpowiadać udostępnimy link do pliku i instrukcję jak zamówić tapetę według przesłanego projektu.Nieograniczone inspiracje na fototapety


Kolekcje dostępne na naszej stronie przedstawiają tylko niewielki zakres całej galerii, z których można tworzyć własne projekty. Korzystając z wyszukiwarki, podając kilka szczegółowych haseł można w szybki sposób odnaleźć właściwe zdjęcie lub zaczerpnąć nieograniczonej inspiracji na fototapety do własnego projektu.

Wyszukaj swoją galerię

Najpiękniejsze obrazy na płótnie na wymiar