masz pytania? zadzwoń: +48 509 957 208 biuro@fototapety-online.plPlakaty na wymiar - doskonała alternatywa dla obrazów

Plakaty na wymiar drukujemy na papierze satynowym lub kredowym błyszczącym. Idealnie nadają się do prezentacji w drewniancyh ramach, w ramach za szkłem i antyramach. Znajdują zastosowanie we wszystkich pomieszczeniach domu i mieszkania, biurze jak również dodają wyjątkowego klimatu w restauracji, w salonie fryzjerskim, w salonie kosmetycznym i innych. Gruby papier 200g o doskonałym oddaniu barw jest świetnym zamiennikiem dla obrazów na płótnie. Dobrze dobrana grafika oraz elegancka ramka tworzą razem idealne połączenie, które podkreśli i upiększy każde wnętrze.

Plakaty na ścianę nie ograniczają nas do zakupu standardowego rozmiaru. Istnieje możliwość przycięcia grafiki do dowolnego formatu. To sprawia, że możemy dopasować go do każdej ramki i każdej wolnej przestrzeni na ścianie.

inspiracje plakaty na wymiar

Każdy rodzaj grafiki na plakacie: nowoczesna, w stylu vintage, klasyczna można dopasować do wszelakich ramek tj. srebrna platynowa, biała drewniana, rustykalna, aluminiowa czy drewniana kolorowa. Możliwości jest więc wiele, wystarczy tylko sięgnąć po właściwą grafikę, aby uzupełnić puste miejsce na ścianie.

Plakaty na ścianę zmienią twój dom w galerię sztuki

Skorzystaj z przykładowych kategorii, aby wybrać wyjątkowe zdjęcie na plakat na ścianę lub użyj wyszukiwarki podając hasła wedle swoich inspiracji. Wzbogać ścianę klasycznie, nowocześnie lub abstrakcyjnie.

Plakat na ścianę i nie tylko. Plakatem można urozmaicać pokój opierając go o ścianę lub stawiając na półce w ramce. Pomieszczenie staje się wtedy bardziej artystyczne, miłe, a klimat jest niepowtarzalny.

Najpiękniejsze obrazy na płótnie na wymiar